Provozní manažer rehabilitačních ambulancí v Olomouckém kraji

Zveřejnění Před měsícem (29. 7. 2024)

Kdo jsme?

  • Jsme zaběhnutá síť fyzioterapeutických poboček po celé ČR.
  • Respektujeme jedinečnost každé pobočky, oceňujeme myšlenky a názory našich zaměstnanců.
  • Budujeme otevřené a podporující prostředí, kde má každý názor hodnotu.
  • Dlouhodobě se snažíme zlepšit postavení oboru fyzioterapie.
  • Spolupracujeme s pojišťovnami, ale postupně rozšiřujeme služby i pro samoplátce.
  • Uvítáme kolegy, kteří mají chuť podílet se na rozvoji a zaměření pobočky.
  • Naším cílem je poskytovat kvalitní a specializovanou péči v našem oboru.

Popis pozice:

  • Hledáme provozního manažera pro naše rehabilitační ambulance v Olomouckém kraji.
  • Vaším hlavním úkolem bude zajištění efektivního a bezproblémového chodu našich zdravotnických zařízení, s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a spokojenost našich pacientů.

Klíčové odpovědnosti:

  • Zajištění každodenního provozu ambulancí fyzioterapie a rehabilitační medicíny.
  • Koordinace a řízení týmu zdravotnického personálu.
  • Sledování a optimalizace pracovních postupů a procesů.
  • Zajištění dodržování všech legislativních a zdravotnických předpisů.
  • Řešení provozních problémů a náprava vzniklých situací.
  • Správa rozpočtu a finančního hospodaření poboček.
  • Spolupráce s vedením společnosti na strategickém plánování a rozvoji služeb.
  • Komunikace se zdravotními pojišťovnami.

Požadavky:

  • Zkušenosti či vzdělání na obdobné pozici ve zdravotnictví.
  • Vedoucí pozice v oboru fyzioterapie výhodou.
  • Vynikající organizační, manažerské a komunikační schopnosti.
  • Orientace ve zdravotnické legislativě a úhradách výhodou.
  • Flexibilita, vysoká úroveň zodpovědnosti a pečlivosti.

Nabízíme:

  • Mzda: od 50.000 Kč + odměna z výkonnosti pobočky
  • Služební automobil, telefon, notebook.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Přátelský a mladý pracovní kolektiv schopný spolupracovat, ale i zajít na pivo.

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na emailovou adresu parizkova@rehamedica.cz

Těšíme se na vaši odpověď!

Kontaktní formulář