Fyzioterapeut Františkovy Lázně

Zveřejnění Před 3 dny (15. 10. 2024)

Hledáme fyzioterapeuta/ fyzioterapeutku pro Spa & Medical Hotel Savoy v srdci Františkových Lázní!

Přidejte se k našemu týmu v jednom z prvních tradičních lázeňských hotelů, kde se historie spojuje s moderním přístupem k léčbě. Hotel Savoy, situovaný přímo v centru města, nabízí svým hostům komplexní léčebné služby s využitím výhradně místních přírodních léčivých zdrojů.

Náplň práce:

  • poskytování zdravotní péči klientům  v oboru fyzioterapie vedoucí k obnově a udržení zdraví klienta
  • stanovení diagnóz, které jsou základem pro fyzioterapeutický plán
  • využívání fyzioterapeutických metod cvičením a provedením rehabilitačních procedur a vyhodnocování výsledného efektu fyzioterapeutické péče
  • komunikace s klienty
  • spolupráce s ostatními členy zdravotnického týmu
  • vedení dokumentace

Požadujeme:

  • odbornou kvalifikaci v oblasti fyzioterapie
  • schopnost poskytovat individuální přístup a péči našim klientům
  • schopnost empatie, umění naslouchat a  navázat důvěru s klienty
  • komunikační dovednosti
  • základní znalost německého jazyka, znalost jiných jazyků výhodou

 Nabízíme:

  • práci v prestižním hotelu s dlouholetou tradicí
  • přátelské pracovní prostředí a podporu kolegů
  • platové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a dovednostem – od 47 000,- Kč
  • pracovní doba do pondělí do pátku 7:00-15:30 hod (možnost individuální domluvy)
  • benefity: personální strava zdarma, zvýhodněné ceny ubytování v rámci HOTELIS hotelů

Pokud chcete být součástí týmu, který klade důraz na kvalitu péče a spokojenost hostů, zašlete nám svůj životopis na hr@hotelis.cz Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontaktní formulář