CHRONICARE NORD s.r.o., OSTRAVA – FYZIOTERAPEUT

Detail nabídky
Popis práce

Soukromé zdravotnické zařízení se specializací na následnou intenzivní péči (NIP) a dlouhodobou intenzivní ošetřovatelskou péči (DIOP) fungující v Praze, Brně a Nymburce a Ostravě. Chronicare Group a.s. patří ve svém oboru ke špičce poskytovatelů následné intenzivní péče v České republice. Aktuálně hledáme kolegy na pozici FYZIOTERAPEUT.

Co Vás čeká?
• Smysluplná práce ve zdravotnických službách.
• Nové, moderní prostory s kvalitním zázemím pro zaměstnance.

Co očekáváme od Vás?
• Odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb,
• Fyzickou a psychickou odolnost, vysoké pracovní nasazení.
• Spolehlivost a schopnost rychlého rozhodování.

Co Vám nabízíme?
• Místo výkonu práce Chronicare Nord s.r.o., Ostrava Zábřeh, Pavlovova 2626/33
• Možnost nástupu na plný i částečná úvazek
• Osmihodinovou pracovní dobu
• 25 dnů dovolené
• Platové podmínky dle vzdělání a praxe (nástupní platy sester od 30 000,- Kč – 32 000,- Kč)
• Další navyšování platu podle kariérního řádu
• Možnost odborného, osobního a dalšího vzdělání
• Zajímavé firemní benefity:
o Příspěvek na stravování po zkušební době
o 500,- Kč měsíčně na Flexi Pass po zkušební době
o Po 1 roce příspěvek na dovolenou ve výši až 10 000,- Kč
o Po 1 roce příspěvek 500,- Kč měsíčně na penzijní či životní připojištění

Nástup možný ihned

Pro další informace:
Email: krystof.marecek@chronicare.cz, kariera@vzas.cz
Telefon: +420 737 016 528, +420 608 513 199

X